14-та Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до серця»

Светлана Волонтерський рух, Новини Переглядiв 668

1 по 30 квітня у Луганській області проходить 14-та Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи». Головною метою є збip коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області.

ВБФ «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні.
Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки один із методів реалізації цієї мети: Основні цілі фонду:

• розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;

• привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;

• виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;

• покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Протягом 2006-2018 років за підтримки громадських організацій, органів студентського та учнівського самоврядувань навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації, бізнесструктур було зібрано 35 798 830,65 грн., за які придбано медичне обладнання та передано в безкоштовне користування в територіальні медичні об’єднання кожної області України.
Навесні, впродовж трьох тижнів акція проходить у всіх областях України і супроводжується проведенням великої кількісті концертів, вистав, конкурсів, спортивних змаганнь, тренінгів. Під час фіналу акції проводиться збір коштів. Волонтери наклеюють логотип фонду кожному хто долучився— червоне серце. Хід проведення висвітлюється у засобах масової інформації.
Результатом акцій «Серце до серця» є близько 100 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні та діюче медичне обладнання в обласних дитячих лікарнях з безкоштовним його користуванням громадськістю. Фонд «Серце до серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними силами.
Цього року фонд «Серце до серця» організовує 14-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!», яка триває з 1 по 30 квітня 2019 року. Кошти збиратимуться з метою придбання кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні України.

Під час акції проведено роз´яснювальну роботу серед учнівського колективу та щодо її мети та актуальності. Волонтерами  обрані    учні старших класів, представники ліцейської асоціації. Їх місія – суспільний збір коштів у спеціальну скриньку.
    Незважаючи на  складність  матеріального  становища деяких родин,  волонтерами було зібрано   665,55 грн. та перераховано на  банківський  рахунок у ПАТ «Кредобанк».     Результати благодійної акції свідчать про те, що в ліцеї навчаються відкриті до допомоги серця. Це добра традиція, яка вчить молоде покоління бути щедрими і чутливими до суспільних проблем, робити свій посильний внесок у творення загального блага.

Дякуємо всім учасникам, за Вашу підтримку й допомогу у проведенні цього суспільно — важливого благодійного проекту.
14-та Всеукраїнська акція благодійного фонду «Серце до серця»