pumpkin

14 жовтня – День захисника України

Катерина Новини Переглядiв 142

14 жовтня в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в народі ще називають Третя Пречиста. Відколи Україна стала незалежною на Покрову ми стали відзначати ще й День українського козацтва, як данину пам’яті про славну добу Запорозької Січі. Починаючи з 2014 року 14 жовтня ми відзначаємо ще й день захисника України, вшановуючи мужність та патріотизм українських воїнів.

13 жовтня у Лисичанському багатопрофільному ліцеї було проведено ряд заходів: інформаційні хвилинки , присвячені Дню захисника України та Дня Українського козацтва. В музеї бойової слави були проведені патріотичні години «Воїни крізь віки», перегляд документальних та художніх фільмів про українську військову звитягу та мужність і героїзм захисників української землі в різні історичні часи.

Ліцейською асоціацією «ІНТТАЛ» було ініційовано та проведено конкурс «Бойовий листок», де кожен клас міг виразити свої побажання нашим захисникам.

Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопчикам, майбутнім захисникам Батьківщини. Ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!

З Днем захисника України!!!


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2020
 by tux