18 жовтня – День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Жінки та чоловіки стають жертвами сексуальної та трудової експлуатації. Дітей змушують красти, жебракувати, використовують для проституції, навіть з метою вилучення органів.

Для злочинців – це величезні гроші, а для людей – страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я і навіть життя…
За неофіційними даними у світі близько 4 млн.осіб щороку переправляються через кордони держав для використання в підневільній праці.

Ми закликаємо усіх берегти своє життя, бути уважними під час обрання роботодавця.
З метою підвищення рівня знань учнів щодо поняття «торгівля людьми», прав та свобод громадян, державних та міжнародних документів про боротьбу з торгівлею людьми у Лисичанському багатопрофільному ліцеї організовано проведення просвітницько-профілактичних заходів на тему «Запобігання торгівлі людьми», «Боротьба з торгівлею людьми» та «Не стань жертвою торгівлею людьми».

Учнями 10-В класу (класний керівник Курдіман О.В.) був підготовлений презентаційний матеріал для участі у конкурсі соціальної реклами «Європейський день боротьби з торгівлею людьми».