Архів 2017

Під впливом різдвяного настрою

Светлана Новини Переглядiв 1027

Завершився останній навчальний тиждень першого семестру 2017 року.
Тиждень був насичений творчістю, зірковими ідеями, веселим новорічним настроєм.
Чотири дні тижня були присвячені традиційному Ліцейському зорепаду,
на якому вже не один рік учні всіх паралелей демонструють свої таланти та розкривають свої вокальні, художні, музичні та інші здібності. Кожен клас нагороджено грамотою за перемогу в належній номінації, але цього року кращими виявились учні 8-А, 9-Д, 10-А та 10-В класів.
Наступним пунктом плану ліцейської новорічної програми був
новорічний квест. Учні повинні були виконати всі казкові завдання від Діда Мороза, за які отримали солодкі подарунки.

Свято Миколая в ліцеї

Светлана Волонтерський рух, Новини Переглядiв 1236

19 грудня в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося святкування Дня Святого Миколая. Було влаштовано солодкий ярмарок для учнів та вчителів, отримані кошти від якого передали на допомогу дітям соціальних категорій нашого освітнього закладу, які потребують допомоги.

Відкрите засідання клубу «Європейський вибір» Майбутнє обираємо самі!

Светлана Новини Переглядiв 978

Проблема вдосконалення форм, методів і змісту виховної роботи, забезпечення необхідних соціально-педагогічних умов для формування громадянських якостей у нового покоління в наші дні особливо актуальна.
Головним методологічним принципом патріотичного виховання повинно бути пізнання та усвідомлення молоддю своєї Малої Батьківщини, шанування молоддю історичних цінностей, самовизначення і творча самореалізація особистості в умовах свободи вибору діяльності.

Ліцей щиро вітає гостей

Светлана Новини Переглядiв 1060

12 грудня 2017р. на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему «Система громадянського виховання в інноваційному просторі сьогодення».
На заході були присутні: завідуюча КУ «Лисичанський методичний центр» Карпова Є.В., методист центру Петрова Н.А., головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Луганської області Бондаренко Л.В. та заступники директорів з виховної роботи шкіл міста.
Розпочався семінар з презентації ліцею директором Бутенко Н.В. Далі гості заслухали заступника директора з виховної роботи Пєтухову Н.М., яка представила систему громадянського виховання в Лисичанському багатопрофільному ліцеї.

Вартість пробного ЗНО – 137 гривень

Светлана ЗНО 2020 Переглядiв 723

Вартість одного пробного тестування в 2018 році для учасників із Донецької та Луганської областей складе – 137 гривень.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.