Архів 2019

Перегляд та обговорення документального фільму «Нічна відьма»

Светлана Новини Переглядiв 312

28 грудня учні 10-Д класу переглянули та обговорили документальний фільм «Нічна відьма»
(реж. Елісон Клеймен, США, 2013, 4 хв). Надєжда Попова («Надя») була 19-річною льотчицею-любителькою, коли в її двері постукала Друга світова війна. Коли нацисти у 1941 році вторглися до Радянського Союзу, Надя вступила до 558-го жіночого нічного бомбардувального полку Радянської армії, ставши однією з перших у світі жінок-бойових пілотів.
Під час обговорення намагались сформувати розуміння поняття «гендерна рівність»; розкрити засади гендерної рівності та поваги до прав і свобод кожної статі; провести роботу по подоланню стереотипів; аналіз документального фільму; показати подвиг жінок у роки Другої світової війни.

Новорічний квест

Светлана Новини Переглядiв 392

Наприкінці семестру, коли всі тривоги позаду: контрольні виконані, оцінки отримані, кабінети та коридори святково прикрашені й тішать око, – у ліцеї традиційно проходить новорічний квест. Кожен клас отримав маршрутного листа, в якому зазначені станції, де чекають цікаві різноманітні завдання для всього класу. При успішному результаті учні отримують солодкі призи й подарунки!
В цьому році станції «Наукова», «Інтелектуальна», «Богатирські ігри», «Лицарський турнір», «Новорічний каламбур», «Танцювальний батл» приймали учасників квесту. Нашим вихованцям вдалося розважитися та проявити свої здібності й таланти: вони вигадували дотепні відповіді, розгадували жартівливі загадки, перетягували канат, переодягалися в лицарські лати й звільняли красунь, запалювали в танцювальному флешмобі. Кожен отримав задоволення й приз, було весело!

13-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді»

Светлана Новини Переглядiв 370

Підведені підсумки 13-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» .

Вітаємо П Е Р Е М О Ж Ц І В конкурсу. Номінація “МАЛЮНКИ” – Василенюк Дарина, ученица 8 класу (І місце).

Номінація “РОЗРОБКИ -МОТИВАТОРИ” – Члени екологічного клубу «Паросток» (І місце). Вітаємо П Р И З Е Р ІВ конкурсу.

Номінація “МАЛЮНКИ” – Терехова Ганна, учениця 9-Д класу; Корольчук Сніжана, учениця 9-Г класу.

Номінація “ФОТОГРАФІЇ” – Шалімова Аліна, учениця 9- В класу.

ІІ щорічна Регіональна інтернет-олімпіада з фізики ім. М.І. Германчука (завдання)

Светлана Інтернет-олімпіада з фізики ім. М. І. Германчука Переглядiв 305

З 20 грудня  розпочинає свою роботу ІІ щорічна Регіональна інтернет-олімпіада з фізики ім. М.І. Германчука, до участі в якій запрошуються юні фізики регіону Лисичанськ – Сєвєродонецьк – Рубіжне.
Для участі потрібно:

1. Ознайомитись з положенням про Олімпіаду.
  2. Створити команду з учнів 7-9 класів у кількості 4 осіб
    (3 учасника + 1 капітан).

Виконати завдання І туру (див. посилання) та надіслати скан-версію разом  із заявкою  на електронну адресу olimp.im.germanchuka@ukr.net до 01 лютого 2020 року.