Архів 2020

Конкурс DOG PHOTOGRAPHER «СОБАКА – УНІКАЛЬНЕ СТВОРІННЯ»

Катерина Наші досягнення, Новини Переглядiв 86

Підведено підсумки регіонального конкурсу DOG PHOTOGRAPHER «СОБАКА – УНІКАЛЬНЕ СТВОРІННЯ».
Мета конкурсу — популяризації та розвитку спорту з собаками, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян, залучення населення України до занять спортом з собаками; привернення уваги до гарного відношення людини до собак.

18 жовтня – День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – день, який оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. Саме цей День був започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Відзнака на конкурсі «Туристичний сувенір Луганщини 2020»

Катерина Наші досягнення, Новини Переглядiв 50

Спеціальним дипломом учасника конкурсу «Туристичний сувенір Луганщини 2020» в номінації «За творчий пошук і роботу» нагороджено Лисичанський багатопрофільний ліцей.

Ліцеїсти не упустити “щасливий час” і витратили його з максимальною користю, під час літніх канікул взяли участь у конкурсі «Туристичний сувенір Луганщини”. У конкурсі було багато номінацій і кожен мав змогу спробувати себе в нової справі.

14 жовтня – День захисника України

14 жовтня в Україні відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в народі ще називають Третя Пречиста. Відколи Україна стала незалежною на Покрову ми стали відзначати ще й День українського козацтва, як данину пам’яті про славну добу Запорозької Січі. Починаючи з 2014 року 14 жовтня ми відзначаємо ще й день захисника України, вшановуючи мужність та патріотизм українських воїнів.

#ГраСвітГромад

9 жовтня обласний молодіжний центр у співпраці з Управлінням патрульної поліції Луганської області та ГО «Покоління «ЗЕД» в рамках проєкту #Я_націЯ грали з учнями 8-А класу в симуляційну гру #Світ громад. Ця гра розвиває фінансові та комунікативні навички, дає змогу зрозуміти дітям як працює бюджет громади.

Благодійна акція “Допомога”

Ліцеїсти прийняли активну участь в благодійній акції “Допомога” для людей постраждалих від пожеж на Луганщині. 12 жовтня всі зібрані речі були передані до Товариства Червоного Хреста. Дякуємо всім небайдужим за допомогу!
За те, що речі буди доставлені до Товаристава Червоного Хреста особлива подяка 9-Г класу!

Всеукраїнська акція «День юного натураліста»

Це щорічний захід, започаткований з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичних природоохоронних заходів.
З ентузіазмом взяли участь в акції члени екологічного клубу «Паросток», який створений у 1999 році, координатором якого є вчитель хімії та екології вищої категорії, вчитель-методист ліцею О.А.Волошинов. Акція об’єднала дітей небайдужих до природи рідного краю, проблем природокористування.