snowman

Дистанційне навчання на період карантину

 

Організація режиму дистанційного навчання здобувачів освіти 8-11-х класів ліцею під час карантину

У зв’язку з карантином освітній процес у ліцеї здійснюється з використанням елементів технологій дистанційного навчання за допомогою платформи “GOOGLE CLASSROOM“, VIBER, YouTube-канал, ZOOM, персональні сайти вчителів, тощо.

 

Шановні учні!

Для підключення до платформи дистанційного навчання натисніть на платформу “Google classroom”. Уввійшовши на платформу дистанційного навчання Вам потрібно ввести код свого классу, який Ви  можете отримати у класного керівника. Після цього у правому верхньому куті натиснути на “+” та “Приєднатися”. Ви зможете побачити матеріали дистанційного навчання у своїх власних кабінетах, які для Вас розробили вчителі. Бажаємо успіху!.

 

Платформа дистанційного навчання “Google classroom”

 

Посилання на сайти вчителів ліцею

Козаревський М.А. 

https://sites.google.com/view/learnin-quarantine/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0?authuser=0

Жогов Д.М. 
https://tux.org.ua/

6 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ ДЛЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ НА КАРАНТИНІ

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube – канал Міністерства освіти і науки.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

8 клас – Індиго та УНІАН;

– 9 клас – Рада та UA:Культура;

– 10 клас – UA:Перший;

– 11 клас – М1.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Розклад занять на наступні тижні для: 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також загальний розклад онлайн-школи.

Дистанційне навчання на період карантину

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

 

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ЗДОРОВ’Я РАЗОМ!!!

У зв’язку з карантином і дистанційним навчанням, діти почали багато часу проводити за гаджетами. Кафедра вчителів інформатики ліцею нагадує, щоб зменшити їх вплив на здоров’я учнів, проводити щодня фізкультхвилинки учням:

8-9 класів кожні 30 хвилин,

10-11 класів кожні 45 хвилин.

Фізкультхвилинки повинні бути різноманітними, веселими та корисними. Обов’язково потрібно включати гімнастику для очей та вправи для опорно-рухової системи.


© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2021
 by tux