pumpkin

Флешмоб до 75-річчя Перемоги

Катерина Новини Переглядiв 1106

Буяє, цвіте і гомонить природа. То прийшов довгоочікуваний весняний травень. А разом з ним-особливе свято-величне, вистраждане-День Перемоги! 75 років. Усе менше серед нас залишається тих, хто наближав жадану Перемогу. Мужність, незламність, самовідданість наших дідів та прадідів у боротьбі з нацизмом, в ім‘я миру на землі-істинний приклад патріотизму для нас, молодого покоління, нащадків героїв. Ми не маємо права забувати подвиг переможців!

Рада лідерів шкільних дитячих організацій міста Лисичанська 9 травня, в день 75-річчя Перемоги ініціює і запускає флешмоб. Пропонуємо разом зібрати справжні історії людей про війну та оформити фронтовий фотоальбом «Герої Великої Перемоги-75!».

Приєднатися до флешмобу усім бажаючим можна за хештегом #ГероїВеликоїПеремоги75!, поділившись із сімейного архіву фото та невеличкою історією(листами з фронту, привітанням зі святом тощо) рідної людини-ветерана, учасника Другої світової війни.

Залишаючись вдома, в колі сім‘ї, привітаємо, згадаємо, вшануємо, та поділимось спогадами одне з одним. Пам’ятайте, кожна сторінка зі світлиною вашої рідної людини-героя у спільному альбомі для нас – безцінна!

До хештегу, за бажанням, можете додати номер школи. Звертаємо увагу, що ваша публікація має бути доступна усім для перегляду, інакше ми ризикуємо її не побачити!


Коментарі (2)

 • Дмитро Чернышов

  |

  1 Хто е такі Рада лідерів шкільних дитячих організацій міста Лисичанська? Їхні прізвіща та джерела фінінсування.
  2 Про яку перемогу йдется мова? Привіди та наслідки війни?
  3 Чи не є ця акція клоном російського Невмерущого полку?

  Відповісти

  • Екатерина

   |

   Дякуємо за Ваше запитання! До Ради лідерів шкільних дитячих організацій Лисичанська входять активні учні навчальних закладів нашого міста, які мають змогу висловлювати бажання, пропозиції, ініціативи на майбутнє, ідеї дитячих організацій свого навчального закладу та вносити корективи до загальноміських свят.
   З нагоди Дня пам’яті і примирення та 75 річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Рада лідерів шкільних дитячих організацій міста Лисичанська ініціювала даний флешмоб задля того, аби ми вічно пам’ятали подвиг наших прадідів, які виборювали свободу нашої неньки України, нашого рідного міста Лисичанська. У сучасних реаліях, залишаючись вдома, в колі сім’ї, ми згадуємо та вшановуємо подвиг ветеранів. Пам’ятаємо, як наші діди і прадіди безстрашно долали жахіття нацизму. Вони воювали за те, щоб сьогодні ми могли жити і працювати на рідній землі, бути вільною та єдиною нацією.

   Відповісти

Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2020
 by tux