snowman

Інформація щодо харчування у Лисичанському ліцеї №1

Катерина Ліцейське харчування Переглядiв 91

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», «Про охорону дитинства», Постанов Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», на підставі розпоряджень керівника військово-цивільної адміністрації № 1283 від 12.11.2021 «Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти», № 1284 від 12.11.2021 «Про встановлення вартості безкоштовного харчування учнів закладів загальної середньої освіти», на виконання наказу управління освіти Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 24.11.21 № 238-агд «Про організацію харчування учнів у закладах загальної середньої освіти у 2022 році», з метою забезпечення повноцінного раціонального харчування, запобігання харчових отруєнь та виконання санітарно-гігієнічних правил і норм з 01.01.2022 у Лисичанському ліцеї №1 харчування ліцеїстів відбувається за новим рецептурним збірником Є. Клопотенка “CultFood”.

Організовано у 2022 році під час освітнього процесу безкоштовне харчування для учнів Лисичанського ліцею № 1 на суму 20,80 гривень на день з числа:
– дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
– дітей із малозабезпечених сімей;
– дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах;
– дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;
– дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
– дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
-дітей з сімей учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.

Інформація щодо харчування у Лисичанському ліцеї №1