Подорож до Канева учениці 10-Д класу Казакової Вікторії

21 травня, як переможець мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка, я була запрошена на екскурсію до м. Канева. Цю поїздку для дітей Луганської області організував Злучений Український Американський Допомоговий Комітет (м.Філадельфія, США) та його філія у Києві.

В цьому місті похован Великий пророк українського народу – Тарас Григорович Шевченко. У цьому місті мене вразил пам‘ятник Шевченку, на мій погляд, тому що його возвеличення передається не тільки великим розміром, а ще й звучанням на фоні його творів. Неймовірні враження залишилися в мене від відвідування музею письменника, оригіналів його картин, історії останнього шляху Кобзаря, маленькіх деталей його життя, які я не знала раніше.

Також чудовим був наш екскурсовод, який приємно вразив своєю розповіддю. Узагалі, ця подорож залишиться в моїй пам‘яті надовго, бо я не тільки дізналася багато нового і цікавого, а ще й познайомилася з дітьми з інших міст. Я дуже дякую організаторам подорожі, що мені випала така щаслива можливість і честь!