spring

В Лисичанському багатопрофільному ліцеї з 22 по 24 квітня проходить «Тиждень милосердя»

Светлана Волонтерський рух Переглядiв 365

Людина починається з добра,
Із ласки і великої любові.
Із батьківської хати і двора,
З поваги, що звучить у кожнім слові.

У нинішньому суспільстві ми можемо спостерігати жорстокість, несправедливість і зло. Багато перестають пам’ятати про такі важливі речі, як милосердя і доброта. Необхідно зупинитися хоча б на секунду і згадати, що ми перш за все люди, і треба ставитися один до одного по-людськи. Важливо зрозуміти і усвідомити, що ж таке милосердя? А також дізнатися, для чого воно потрібне людині.

Тому в Лисичанському багатопрофільному ліцеї з 22 по 24 квітня проходить «Тиждень милосердя». Звичайно, в сучасних реаліях він проходить віртуально. Давайте разом з вами визначимось: «Милосердя – це що?»
Кожен замислився…Відповідь приходить не відразу. А все тому, що люди думають про різноманітні проблеми і шляхи їх вирішення, а от про головне забувають.
Милосердя – це прояв любові до ближнього. Але ближні – це не тільки родичі і друзі, це абсолютно всі люди, які вас оточують. Необов’язково проявляти «любовні» почуття, достатньо елементарної поваги до оточуючих. І тоді світ для вас перетвориться. І ви зрозумієте, що бабуся-сусідка не така вже й противна, і з продавцями на ринку можна нормально розмовляти. Несіть добро у світ. Ще можна сказати, що милосердя – це свого роду доброзичливість, бажання допомогти, нічого не вимагаючи натомість. Ці якості притаманні кожній людині, просто потрібно знайти їх в собі. І тоді ви помітите, що оточуючі відповідають вам тим же, світ навколо вас зміниться. Милосердя – це шлях до вершин.
А для чого ж воно потрібне – це милосердя?
Щоб розібратися, для чого необхідне милосердя, варто розібратися, що входить в це поняття. Таку якість можна назвати вищим проявом людяності. Ви не замислюєтеся, для чого нам потрібна любов, дружба. Все і так зрозуміло. А ось про необхідність допомоги варто задуматися дуже серйозно. Але потрібне воно для того, щоб залишатися людиною.


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2021
 by tux