Волонтери Лисичанського багатопрофільного ліцею відвідали з дружнім візитом вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації у м.Лисичанську

Светлана Волонтерський рух, Новини Переглядiв 948

Відвідати дітей, привезти їм необхідні речі та і просто побавитись із малечею 24 квітня приїхав волонтерський загін: Денищенко І., 10-Г кл., Качанова Ю., 10-Г кл., Резнік Д., 10-Г кл., Кравченко Г., 9-Д кл., Шишкіна О., 9-Д кл.,Гудима Т., 11-В кл., Соколенко А., 11-В кл., Антюхіна Д., 11-В кл.,Чуркіна В., 11-В кл.,Черткова А., 11-В кл.,Вишневецька В., 10-Д кл.,Тєрєхова Г., 8-Д кл.,Казакова В., 8-Д кл.,Устюгова П., 8-Д кл.,Журавльова М., 8-В кл.,Дмитренко М., 8-В кл., Дівотченко Д.,8-В кл.,Павлюкова А.,9-Г кл.,Єрьомін В.,9-Г кл., Тарасова М., 8-Г кл., Воруша К.,11-Г кл. під керівництвом педагога- організатора Плутенко Н.В., та вчителя з фізичної культури Світличної А.В.
Зустріч була сповненою емоцій: діти раділи гостям, легко йшли на контакт, розповідали вірші і співали пісні.
Ліцеїсти підготували розважальну програму: з піснями, конкурсами, танцями.
Ліцеїсти швидко знайшли спільну мову, обмінялися спільними ідеями та планами на майбутнє. Вихованці дитячого притулку запрошували приїжджати до них ще.

Під час візиту ліцеїсти- волонтери передали дітям подарунки, а саме: канцтовари, іграшки, одяг, взуття, дитячу літературу . Вихованці реабілітаційного центру були раді новим знайомствам.

Адміністрація, педагогічний колектив , ліцейська асоціація «ІНТТАЛ» висловлюють вдячність усім ліцеїстам, їхнім батькам, які долучилися до благодійної акції та зібрали необхідні речі, слід виділити учениць 10-Д класу Опаріну Каріну та Вишневецьку Валерію, які принесли більшість речей. Волонтерам 8-А класу дякуємо за канцелярію ! Волонтерам 11-А класу дякуємо за прекрасні дитячі книжки! Також окремо батькові Єрьоміна В’ячеслава (учня 9-Г класу) – Олександру Миколайовичу , за надану транспортну підтримку.