pumpkin

Завдання І туру Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім. М.І.Германчука

Катерина Інтернет-олімпіада з фізики ім. М. І. Германчука Переглядiв 74

1. Турист, якому заважали спати різні комахи в його наметі, включив пристрій з чотирьох нагрівальних елементів, з’єднаних за наступною схемою:
Завдання І туру Регіональної інтернет-олімпіади з фізики ім. М.І.Германчука

На перший елемент він поклав пластинку від тарганів, на другий – від комарів, на третій – від мух і на четвертий – від мошок. В якій послідовності будуть гинути шкідливі комахи, якщо R1=R4=2R3, R2=4R3

2.Баба Яга купила у Водяного злиток золота, причому зважування відбувалося під водою на пружинних терезах і показало масу 15 кг. Яка маса злитка в дійсності? Хто кого обдурив?

3. Передивіться дослід із сірниками. Чому згорілі сірники притягуються до магніту набагато сильніше? Як буде змінюватися сила в різних частинах магніту? Оцініть, якої сили повинен бути магніт, щоб підняти хоч один сірник? Чи можна неодимовий магніт замінити електромагнітом? Якими мають бути параметри електромагніту?

4. Кінчик бороди Карабаса-Барабаса довжиною 5 м прилип до сосни діаметром 20 см. Карабас бігає за Буратіно навколо цієї сосни по максимально можливому радіусу. Початкова лінійна швидкість Барабаса 5 м / с. З якою швидкістю Карабас вдариться лобом об сосну, якщо в процесі гонитви його кутова швидкість не змінюється?

5. Яку оптичну силу отримають очі мавпочки, якщо вона надіне дві пари окулярів по -3 Дптр кожна і три пари окулярів з фокусною відстанню 50 см.

Завантажити завдання олімпіади у форматі PDF


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2020
 by tux