«Життю – так! Смерті від ДТП – ні!»

Andrew Новини Переглядiв 193

Літні канікули перегорнули свої останні сторінки безтурботного дитинства, на часі – здобуття нових знань та невгамовне ліцейське життя. Саме тепер юним пішоходам, як ніколи, потрібна допомога та підтримка дорослих. Тому вже стало традиційним проведення у вересні Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!»

Політика держави спрямована на проведення виховної і профілактичної роботи серед дітей та учнів, що стосується їх поведінки на вулицях та дорогах, вивчення та виконання Правил дорожнього руху. І це не випадково, адже щороку чимало дітей гине або травмується саме у дорожньо-транспортних пригодах.

Нагадувати про Правила дорожнього руху, привчати дитину турбуватися про власну безпеку, бути уважною на вулиці – першочерговий обов’язок батьків, вчителів та громади. Неповнолітнім постійно необхідно пояснювати, що не можна переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, раптово з’являтися на проїжджій частині, перебігати вулицю перед транспортними засобами що рухаються, пустувати або влаштовувати ігри там, де рухається транспорт.

Учителями ліцею спільно з патрульними поліцейськими Тарасом Березним та Назаром Наталухою із залученням засобів масової інформації проведена акція «Життю – так! Смерті від ДТП – ні!». Діти вийшли на узбіччя з малюнками, плакатами, гаслами, щоб привернути увагу водіїв до непорушного виконання правил дорожнього руху, і ще раз нагадати, що поблизу дороги знаходиться освітній заклад і треба бути особливо уважними. Пройшли  єдині уроки, на яких увага учнів акцентувалась на недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму, особливо в перші дні навчального року, виконання вимог ПДР таким категоріями учасників дорожнього руху як пішоходи, велосипедисти, пасажири.

Шановні діти ! Будьте дисциплінованими на вулицях і дорогах, добре вивчайте і суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху.

А ви, батьки, бережіть життя та здоров’я дітей. Бажаємо Вам успішного навчального року!